Ostatní služby

Vedle židlí u nás zákazníci často poptávají i dovybavení celých kanceláří, montáží kuchyní, obývacích stěn a vestavěných skříní. Zajístíme pro vás vše od A do Z s vynikající kvalitou a prodlouženou zárukou.

Kanceláře na míru

Vybavíme vám kompletně celou kancelář na míru od židlí, až po jednotlivé skříňky, stoly a nástěnky. Vše s ohledem na funkčnost a design vaší firmy.

Kuchyně

Zařídíme vám kompletně i celou kuchyň díky našim dlouholetým partnerům. Kuchyň vyměříme, zadáme do výroby, následně vám ji přijedeme smontovat a dovybavit. Vše pohodlně s padnoucím designem na míru.

Obývací stěny

Obývací pokoj je místo k odpočinku jak pro vás, tak i vaše návštěvy. Vytvořte si dokonalý a útulný prostor na míru přesně dle vaší představy bez starostí a námahy.

Vestavěné skříně

Hodně úložného prostoru díky vestavěné skříni na míru. Naší prioritou je funkčnost v kombinaci s dokonale padnoucím designem do vašeho interiéru.

Napište nám

Na jakékoliv otázky ohledně židlí, našich služeb, doby dodání či postupu práce vám odpovíme během pár hodin.

    Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.